Madeleine McCann: Australijscy filmowcy mają nowy trop w śledztwie
21 kwietnia 2017, 11:30   Brak komentarzy    
Madeleine McCann: Australijscy filmowcy mają nowy trop w śledztwie
Czy australijski film dokumentalny naprawdę pomoże rozwiązać zagadkę zaginięcia małej Angielki? (Fot. Getty Images)
Australijscy filmowcy trafili na nowy ślad w śledztwie dotyczącym zaginięcia Brytyjki. Trop znaleźli podczas realizacji dokumentu i obiecują, że to będzie przełom w sprawie, a nawet jej zakończenie.

Twórcy nie podają szczegółów, bo zdradzają je w filmie i zachęcają do jego obejrzenia. Dokument wyemitowany będzie w Australii na kanale Channel7 w niedzielę wieczorem.

Realizatorzy dokumentu są przekonani, że dowody, które zebrali nie tylko pomogą w śledztwie, ale doprowadzą do jego ostatecznego zamknięcia i rozwiązania zagadki zaginięcia dziewczynki z Anglii.

Występujący w filmie ekspert kryminalny stwierdził, że sprawa zaginięcia Maddeleine McCann jest jedną z najbardziej zaskakujących, z jakimi się spotkał. Z kolei amerykańska pisarka Pat Brown uważa, że Kate i Gerry McCann kłamią, a ich córka nie żyje – podaje dziennik „Metro”.

Film może więc położyć cień na wersję wydarzeń, prezentowaną przez rodziców Madeleine. Oboje wciąż deklarują, że nie przestaną jej poszukiwać.

Madeleine zaginęła 3 maja 2007 roku w Portugalii. (Fot. Getty Images)

Rzeczniczka rodziny McCann poinformowała, że jeśli Australijczycy mają jakiekolwiek dowody, które mogą pomóc w śledztwie, powinni je niezwłocznie przekazać policji.

Kilka dni temu milczenie przerwała niania z portugalskiego resortu, z którego zniknęła dziewczynka. Opiekunka wzięła w obronę Kate i Gerry'ego McCann. Stwierdziła, że rozpacz obojga nie mogła być udawana i jej zdaniem nie ma szans na to, że to rodzice mieli coś wspólnego ze zniknięciem córki.

Madeleine zaginęła 3 maja 2007 roku. Podczas wakacji w Portugalii, Gerry i Kate McCann wyszli ze znajomymi do restauracji, zostawiając w apartamencie hotelowym swoją czteroletnią córeczkę i bliźnięta. Kiedy wrócili z kolacji, dziewczynki już nie było.


Metro / ldn / A.R.
Dodaj wiadomość do:   Śledź informacje na nasza-klasa.pl Dodaj informacje na facebook.com Ustaw status GG Dodaj informacje na wykop.pl
Zobacz także:
wiadomości madeleine 
Reklama
Jeżeli masz ciekawego news'a -
i chcesz się nim podzielić
Napisz do nas!

Waluty więcej walut »

Kurs NBP z dnia: 2017-07-21
Funt brytyjski 1 GBP (£) = 4.7190 zł -0.04 zł
Euro 1 EUR (€) = 4.2311 zł +0.02 zł
Hrywna (Ukraina) 1 UAH (?) = 0.1402 zł 0.00 zł
Dolar amerykański 1 USD ($) = 3.6320 zł -0.03 zł
Frank szwajcarski 1 CHF (Fr) = 3.8195 zł -0.01 zł
Przelicznik walut
na
Reklama