Menu

Wystawa fotografii "Portret Krosna"

Wystawy
Wystawa fotografii
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w wernisażu wystawy "Portret Krosna" autorstwa Krzysztofa Antosza.

Jest to prezentacja wyboru plansz z lat 2012-2017 projektu "Wielki album krośnieński" współtworzonego przez Muzeum Podkarpackie oraz słuchaczy Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie (kierunek fotografia).

KRZYSZTOF ANTOSZ

Urodzony w 1973 roku w Baligrodzie. Absolwent PLSP w Jarosławiu. Ukończył kierunek fotograficzno-filmowy Studium Animatorów Kultury w Krośnie oraz w WSP w Zielonej Górze.

2000 roku naucza fotografii w studium, a od 2004 prowadzi zajęcia podstaw fotografii i filmu w Liceum Plastycznym w Krośnie. Uprawia fotografię i kameralne formy filmowe.

Uczestniczył w plenerach, warsztatach, wystawach i konkursach środowiskowych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Współpracuje z wieloma instytucjami, realizując wieloletnie projekty fotograficzne "Wieki Album Krośnieński" z Muzeum Podkarpackim oraz "Pracownie" z Biurem Wystaw Artystycznych. Członek Fotoklubu RCKP.

Adres:

Centrum Kultur Pogranicza
ul. Kolejowa 1
Krosno
38-400

Data i czas:

Cena:

wstęp wolny
Otwórz w Google Maps

Ostatnio dodane