Menu

VII Motocyklowe Topienie Marzanny na Podpromiu

Imprezy plenerowe
VII Motocyklowe Topienie Marzanny na Podpromiu
Oficjalnie możemy Was poinformować, że Motocyklowe Topienie Marzanny na Podpromiu w Rzeszowie odbędzie się 22 kwietnia!

W tym roku będzie to 7 edycja imprezy, jeśli pogoda pozwoli, największa z dotychczasowych.

Organizatorem wydarzenia jest Forum Podkarpackich Motocyklistów - www.podkarpackie2oo.pl - www.podkarpackie2oo.pl - www.podkarpackie2oo.pl do którego, w tym roku, dołączyła Rzeszowska Grupa Motocyklowa - oficjalny fanpage grupy Spoty motocyklowe Rzeszów - Podpromie

W planie imprezy przewidziane są konkursy, w których będą do wygrania atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Zarówno o zapisach na konkursy, jak i nagrodach będziemy informowali w osobnych postach.

W trakcie imprezy odbędzie się pokaz rzeszowskich rolkarzy. Nie zabraknie również młodych i utalentowanych motocyklistów. Hubert ''Hubi'' Rak pokaże jak zejść na kolano.

Topienie marzanny to także doskonała okazja, by po zimowym śnie spotkać się ze znajomymi i porozmawiać. Jak wiadomo, najlepsze rozmowy toczą się przy jedzeniu. Dlatego o Wasze brzuchy zadbaja m.in Smak Górno - pyszne kielbaski z grilla i gorący żurek.

Dokładny plan imprezy, wraz z rozpiską godzinową, zamieścimy w osobnym poście. By być na bieżąco z publikowanymi przez nas informacjami koniecznie dodajcie się do wydarzenia. Zaprezentujemy tam współpracujące z nami firmy oraz ufundowane przez nie nagrody. Będziemy prowadzili zapisy na konkursy oraz opublikujemy mapkę całej imprezy.

W tym roku czeka nas jeszcze jedna atrakcja: Parada Motocyklowa.
Szczegółowe informacje wraz z mapką przejazdu opublikujemy później. Parada zakończy się na placu przed firmą InterMotors, gdzie zorganizowana zostanie, pełna atrakcji, impreza firmowa.

Obserwujcie wydarzenie i bądźcie na bieżąco!

Pozdrawiamy serdecznie:
Forum Podkarpacich Motocyklistów - Podkarpackie 2 Kółka
Rzeszowska Grupa Motocyklowa - oficjalny funpage grupy Spoty Podpromie

Adres:

Hala Podpromie
ul. Podpromie 10
Rzeszów
35-045

Data i czas:

Cena:

wstęp wolny
Otwórz w Google Maps

Ostatnio dodane