Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

29-latka siedziała dwa dni w piwnicy. W radiowozie przestała oddychać

29-latka siedziała dwa dni w piwnicy. W radiowozie przestała oddychać
Policjanci zatrzymali radiowóz i stwierdzili u 29-latka brak oddechu. (Fot. Thinkstock)
Łańcuccy policjanci uratowali 29-latkę, która zasłabła w radiowozie. Dzięki natychmiastowej reanimacji kobieta odzyskała funkcje życiowe i trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Przed godz. 18:00 policjanci pojechali na interwencję zgłoszoną przez 30-letniego mieszkańca Łańcuta. Mężczyzna powiedział, że jego była dziewczyna od dwóch dni siedzi w piwnicy i - pomimo jego próśb - nie chce stamtąd wyjść.

We wskazanym miejscu mundurowi znaleźli 29-letnią rzeszowiankę. Kobieta była pijana, dlatego policjanci podjęli decyzję o przewiezieniu jej do Izby Wytrzeźwień w Rzeszowie.

W czasie transportu kobieta zasłabła. Policjanci zatrzymali radiowóz na jednym z przystanków w Rzeszowie i stwierdzili brak oddechu u 29-latki.

Funkcjonariusze natychmiast wezwali służby medyczne; sami natomiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Sprawnie przeprowadzona reanimacja przywróciła kobiecie funkcje życiowe. Już przytomną 29-latkę zabrała do szpitala załoga karetki pogotowia.