Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadzili¶my kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatno¶ci i Plików Cookies i chcemy, aby¶ wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Bode Miller z żon± nie mog± otrz±sn±ć się po stracie córeczki

Bode Miller z żon± nie mog± otrz±sn±ć się po stracie córeczki
Tragedia wydarzyła się w czasie przyjęcia zorganizowanego przez s±siadów Millerów. (Fot. Instagram/ millerbode)
Były znakomity amerykański alpejczyk Bode Miller oraz jego małżonka Morgan nie mog± otrz±sn±ć się po stracie 19-miesięcznej córeczki, która utopiła się w niedzielę w basenie.

Tragedia wydarzyła się w czasie przyjęcia zorganizowanego przez s±siadów Millerów. Emeline wpadła do basenu w kalifornijskiej miejscowo¶ci Orange County i mimo natychmiastowych prób reanimacji zmarła po przewiezieniu do szpitala.

"Nigdy nie wyobrażali¶my sobie, że możemy przeżyć tak± tragedię. Nasza mała córeczka tak bardzo kochała życie" - napisał Miller na Instagramie.

Żona byłego sportowca spodziewa się dziecka w paĽdzierniku. Ich syn ma trzy lata.

40-letni Miller jest jednym z najbardziej utytułowanych amerykańskich alpejczyków. W kolekcji ma sze¶ć medali olimpijskich (złoty, trzy srebrne i dwa br±zowe) i pięć zdobytych w mistrzostwach ¶wiata (cztery złote i srebrny). Dwukrotnie przypadła mu Kryształowa Kula za pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu ¶wiata w sezonach 2004/2005 i 2007/2008.

Ostatni z olimpijskich medali - br±zowy - wywalczył w Soczi w 2014 roku w supergigancie razem z Kanadyjczykiem Janem Hudecem, staj±c się najstarszym w historii zdobywc± olimpijskiego kr±żka w narciarstwie alpejskim.