Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Czy ktoś widział 24-letniego Konrada?

Czy ktoś widział 24-letniego Konrada?
Zaginiony Konrad Demitraszek
Policjanci z Trzebowniska (powiat rzeszowski) prowadzą poszukiwania zaginionego 24-letniego Konrada Demitraszka, mieszkańca Nowej Wsi.

Młody mężczyzna wyszedł z domu w poniedziałek, 8 stycznia, ok. godz. 10:00. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

24-latek ma 190 cm wzrostu i waży około 76 kg. Jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy (szatyn), pociągłą twarz; uszy normalne, nos normalny, uzębienie pełne.

Mężczyzna ubrany był w sięgającą do pasa materiałową kurtkę sportową w kolorze jasnoszarym z czarnym ściągaczem w pasie, granatowe jeansy i białe adidasy. Miał ze sobą materiałową torbę w kolorze jasnoszarym z jednym szarym pasem.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi, Nowa Wieś 387, tel. 17 858 37 00 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 997.