Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

DSF 14: Różalski-Graham 2: "Pierzemy się bez przytulania - będzie nokaut!"

Na warszawskim Torwarze odbędzie się dzisiaj największa, najlepsza pod względem sportowym i najdroższa gala K-1 w historii Polski. W walce wieczoru Marcin "Różal" Różalski stanie do rewanżowej potyczki z Peterem Grahamem, z którym przegrał w 2014 roku na zasadach MMA podczas KSW 28.

Australijczyk przygotowywał się na ewentualność zastępstwa i wyjdzie do ringu zamiast kontuzjowanego Jerome'a Le Bannera. Gdyby Francuz nie odniósł urazu kolana, Graham rzuciłby wyzwanie zwycięzcy tego starcia.

Do starcia "Różala” z Le Bannerem w przeszłości miało dwukrotnie dojść w formule MMA. Za każdym razem Francuz odwoływał jednak przyjazd do Polski. Gdy w ubiegłym roku Marcin Różalski postanowił powrócić do kickbokserskich korzeni, pojedynek z legendą znów stał się możliwy. I to w ukochanej formule obydwu – K-1. Dzisiaj Polak zmierzy się jednak z Australijczykiem.

Transmisja na żywo z gali DSF Kickboxing Challenge 14: Różalski-Graham 2:

Canal+ Sport 2 (start: 19:30)
Player.pl & NC+ GO (start 18:30)
DSFLIVE.com