Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Diamentowy pierścionek Meghan

Diamentowy pierścionek Meghan
Pierścionek Meghan zaprojektował sam książę Harry. (Fot. PAP Life)
To już oficjalna wiadomość, książę Harry zaręczył się z Meghan Markle. Podczas gdy para przygotowuje się do prezentacji pierwszego oficjalnego zdjęcia, uwagę wszystkich przyciąga pierścionek zaręczynowy aktorki.

Zaplanowany na przyszłą wiosnę ślub drugiego syna Lady Di i księcia Karola był już na ustach wszystkich od kilku miesięcy. To wydarzenie, które będzie komentowane przez wszystkich, zwłaszcza że aktorka ujawniła swój pierścionek zaręczynowy.

Pierścionek Meghan zaprojektował sam książę Harry. Znalazły się w nim dwa diamenty, pochodzące z kolekcji jego zmarłej matki, księżnej Diany. W centralnym miejscu pierścionka znalazł się diament z Botswany.

Botswana to ważne miejsce dla Harry'ego, gdyż w dzieciństwie jeździł ta tam na wakacje, a ostatnio był w tym kraju także w towarzystwie Meghan, ujawnia francuski magazyn "Vogue".

Pierścionek zaręczynowy jest dziełem jubilerów z firmy Cleave and Company. "Daily Mail" ujawnił, że jego wartość szacuje się na ok. 50 tys. funtów. Oczywiście, ze względu na wykorzystanie diamentów Diany, ma on dla księcia Harry'ego wielką wartość sentymentalną.