Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dorota Gardias rozdała większość swoich butów

Przed udziałem w programie "Azja Express" Dorota Gardias miała 300 par butów, teraz jej kolekcja zmniejszyła się do ponad 100. Prezenterka rozdała część swojej garderoby, gdyż uznała, że rozrosła się ona do zbyt dużych rozmiarów.

Udział w programie "Azja Express" zmienił Dorotę Gardias - pokazał jej, że do życia potrzebuje o wiele mniej, niż jej się wydawało. "Jestem teraz bardziej oszczędna, bardziej ekologiczna i zwróciłam uwagę na to, że w moich szafach jest mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Usunęłam je i mam nadzieję, że przydadzą się innym" - mówi PAP Life pogodynka.


W programie "Azja Express", w wyścigu do Mumbaju, Dorocie towarzyszyła jej koleżanka - Katarzyna, którą poznała rok wcześniej podczas wyjazdu wakacyjnego. Chociaż ogólnie jej garderoba się ostatnio zmniejszyła, z Azji przywiozła piękne materiały, których nigdzie indziej nie można dostać, a także sukienki dla swojej czteroletniej córki.