Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dotkliwie pobili mężczyznę, bo zwrócił im uwagę

Dotkliwie pobili mężczyznę, bo zwrócił im uwagę
Mieszkańcy powiatu strzyżowskiego usłyszeli już zarzuty pobicia. (Fot. Thinkstock)
Policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia mężczyzny, który zwrócił uwagę jednemu z nich. Młodzi mieszkańcy powiatu strzyżowskiego usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę przed godz. 12:00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że na ternie ośrodka wypoczynkowego w Kamionce, został pobity mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawców pobicia.

Okazało się, że 45-latek został pobity, ponieważ zwrócił uwagę jednemu z napastników, aby nie niszczył rowerku wodnego. Pijanemu wandalowi i jego koledze nie spodobała się reprymenda, więc zaatakowali mężczyznę. Obaj zatrzymani mieli po prawie 2 promile alkoholu w organizmach.

19- i 22-letni mieszkańcy powiatu strzyżowskiego usłyszeli już zarzuty pobicia, do których się przyznali. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lata pozbawienia wolności