Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Jechał pijany, rozbił samochód. Przed policją ukrył się wśród gapiów

Jechał pijany, rozbił samochód. Przed policją ukrył się wśród gapiów
Fot. Policja Podkarpacka
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Żeglcach. Kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Kierowca wyszedł z samochodu i ukrył się w grupie osób obserwujących zdarzenie.

W sobotę około godz. 12.30 dyżurny krośnieńskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Żeglce. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.

W chwili, gdy służby ratownicze dotarły na miejsce, w pojeździe było dwóch mężczyzn. Zajmowali miejsca pasażerów i zgodnie twierdzili, że żaden z nich nie kierował samochodem.

Kierującym okazał się 37-letni mieszkaniec gminy Chorkówka, który tuż po zdarzeniu, o własnych siłach wydostał się z pojazdu i ukrył wśród osób obserwujących działania ratowników. Mężczyzna został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Podróżujący peugeotem z obrażeniami zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Przyczyny wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.