Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Jedna Kate Middleton to za mało?

Jedna Kate Middleton to za mało?
Chór Kate Middleton. (Fot. Instagram/@unroyalvariety Hackney Empire)
Kate Middleton jest jedną z najbardziej popularnych Brytyjek na świecie. Księżna stała się prawdziwą marką, a jej styl naśladują miliony kobiet, także na scenie. Wyspy podbija chór kilkunastu pań, które wyglądem przypominają księżną Cambridge.


Noszą średniej długości ciemne włosy (peruki) i sukienki wzorowane na tej, w której wystąpiła Kate Middleton podczas ogłoszenia zaręczyn z wnukiem Elżbiety II. Brytyjski chór tworzy grupa 20 kobiet w wieku od 25 do 60 lat. Łączy je zamiłowanie do muzyki i rodziny królewskiej, w szczególności do żony księcia Williama. Pomysłodawcą powstania tej niekonwencjonalnej grupy jest artysta Jonny Woo.

Brytyjczyk znany jest nad Tamizą ze swoich występów na deskach teatru i jako drag queen. Jonny Woo prowadzi także kabaret w Londynie pod nazwą Un-Royal Variety w Hackney Empire. Ta impreza jest alternatywą dla Royal Variety Show, które co roku odbywa się w Londynie dla rodziny królewskiej. Właśnie tam chór zaprezentował się publiczności w miniony weekend.

Chór Kate Middleton Choir ma szeroki repertuar, podczas ostatniego występu można było usłyszeć jego interpretację utworu Paula Younga “Love Of The Common People” oraz “All That She Wants Is Another Baby” zespołu Ace of Base.

"W naszym chórze łączymy głosy współczesnych kobiet i piosenki, które komentują nasz związek z monarchią "– podkreślał Jonny Woo cytowany przez radiostację Heart.

W związku z tym, że księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka, wszystkie panie na estradzie miały pod sukienkami sztuczne brzuszki, imitujące ciążowe krągłości.