Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kicker: Real nie złożył jeszcze żadnej oferty na Lewandowskiego

Kicker: Real nie złożył jeszcze żadnej oferty na Lewandowskiego
Walka o Lewandowskiego trwa... (Fot. Getty Images)
Real Madryt nie złożył żadnej oferty na kupno Roberta Lewandowskiego. Jedyny klub, który oficjalnie zainteresował się polskim napastnikiem to Manchester United - poinformował niemiecki magazyn piłkarski "Kicker", powołując się na osoby związane z Bayernem Monachium.

Jak podaje "Kicker", władze w klubie już rozmawiały na temat ewentualnego odejścia kapitana polskiej reprezentacji z Monachium i ustalono, że - bez względu na oferowaną kwotę - nie zostanie on sprzedany w najbliższym oknie transferowym.

Lewandowski związany jest kontraktem z Bayernem do 2021 roku. Jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy w Bundeslidze, zdecydowanie prowadzi też w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców. Zdobył w tym sezonie 23 bramki w niemieckiej ekstraklasie, a drugi zawodnik w zestawieniu - Nils Petersen z Freiburga ma ich 13.

W sobotę hiszpańska gazeta "El Mundo Deportivo" poinformowała, że Lewandowski uzgodnił z Realem Madryt wszystkie warunki dwuletniego kontraktu. Nikt tego jednak nie potwierdza.