Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Królowa Elżbieta II zatrudni armię pokojówek, które "zadbają o pałacowe detale"

Królowa Elżbieta II zatrudni armię pokojówek, które
Królowa Elżbieta II zatrudni pokojówki. (Fot. Getty Images)
Królowa poszukuje personelu, który będzie pucował, polerował i dbał o pałace monarchini w Londynie i Windsorze. Oferta obejmuje zakwaterowanie i 33 dni płatnego urlopu. W ogłoszeniu nie ma ani słowa o zarobkach.


Ogłoszenie pojawiło się na stronie internetowej The Royal Household. W anonsie nie ma informacji o wysokości zarobków, ale w czerwcu osobom na takie samo stanowisko królowa oferowała 16 955 funtów na rok.

Pracując dla Elżbiety II można liczyć na 33 dni urlopu i składki emerytalne. Na korzyść kandydatów będzie przemawiać doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest ono konieczne.

Kandydaci powinni wyróżniać się "dbałością o szczegóły, szacunkiem dla pracy i dążeniu do wykonywania czynności według najwyższych standardów".

Idealny kandydat do pucowania pałacowych komnat musi poza tym wykazać się "niezwykłymi zdolnościami pracy w zespole”.

Więcej informacji można znaleźć na stonie: https://theroyalhousehold.tal.net. Chętni mogą wysyłać swoje CV do 26 września 2018 roku.

Jeden z domów królowej Elżbiety II - zamek w Windsorze. (Fot. Getty Images)