Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Lewandowscy na Oktoberfest

Lewandowscy na Oktoberfest
Bywali tu Roman Polański, Nastassja Kinski, Jack Nicholson, Arnold Schwarzenegger. Teraz gwiazdami na święcie piwa Oktoberfest w Monachium są Robert i Anna Lewandowscy.

Od kiedy Robert Lewandowski jest napastnikiem Bayer Monachium, co roku pojawia się na Oktoberfest. Kapitanowi polskiej reprezentacji towarzyszy żona Anna. Podobnie było w tym roku. Na zdjęciach pokazanych przez Roberta w sieci, on i jego żona ubrani byli w tradycyjne, bawarskie stroje.

Już w sobotę nasz najlepszy piłkarz wraz z żoną Anią pojawił się na tradycyjnym święcie. Nie wszystkim internautom spodobał się strój polskiej pary. Kibice przypominali Robertowi o rychłym zgrupowaniu kadry, zatem tylko jeden kufel piwa i do domu!


Ale nie zabrakło i takiego komentarza: "Panie Robercie... Pracuję w Niemczech, nie znam dobrze języka, ale jak PIĘKNIE jest słuchać radia, gdy prowadzący krzyczy: Lewandowski, a dzień później, w każdym serwisie znów słyszę to samo zawołanie. Wszystkiego najlepszego, Maciek z Sandomierza".