Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Meghan Markle w ciąży? Para książęca może mieć bliźnięta

Meghan Markle w ciąży? Para książęca może mieć bliźnięta
Meghan Markle i książę Harry nie kryli chęci posiadania dzieci. (Fot. Getty Images)
Brytyjczycy jeszcze nie odetchnęli po emocjach związanych z książęcym ślubem, a kolorową prasę obiegła wiadomość, że Meghan Markle jest w ciąży. Świadczyć o tym ma zaokrąglony brzuszek świeżo upieczonej księżnej Sussex.

W mediach społecznościowych furorę robi zdjęcie Meghan Markle, na którym widać jej ciążowe krągłości. Serwis www.nationalenquirer.com przekonywał też, że książę Harry i jego małżonka zostaną rodzicami bliźniąt.

Jeśli wierzyć kolorowej prasie, książęca para miała starać się o potomstwo jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego. Meghan i Harry rzekomo złożyli wizytę w klinice leczenia niepłodności.

To na podstawie tej informacji media wywnioskowały, że potomek młodych małżonków poczęty miałby być in vitro, co zwiększa szanse na mnogą ciążę.

Media donoszą też, że ani Meghan, ani Harry nie kryli, iż jak najszybciej chcieliby doczekać się dziecka.

Niedługo po doniesieniach o ciąży żony wnuka Elżbiety II, w sieci pojawiły się też wiadomości przeczące temu. Jedna z gazet podała, że zdjęcie z krągłościami Amerykanki zostało wykonane cztery lata temu, a nie kilka tygodni po ślubie.

33-letni wnuk królowej Elżbiety II i 36-letnia aktorka hollywoodzka poznali się w lipcu 2016 roku przez wspólną znajomą. Ich zaręczyny zostały ogłoszone przez Pałac Kensington w listopadzie ubiegłego

Okładka z zaokrągloną sylwetką Meghan. (For. www.nationalenquirer.com/screenshot)