Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Mycie auta bez wody? To możliwe!

Mycie auta bez wody? To możliwe!
Czy innowacyjny pomysł na stałe zmieni rynek myjni samochodowych na świecie? (Fot. YouTube)
W Irlandii uruchomiona została nowa aplikacja pozwalająca kierowcom na umycie auta bez korzystania z wody. "Nasz produkt opiera się na nanotechnologii" - informuje szef innowacyjnej firmy.


Niezwykłą ofertę przygotowała rodzima firma 'No-H20'. Według dyrektora ds. operacyjnych Jamiego Crawforda, nowa propozycja szturmem podbija rynek.

“Owszem, istnieją inne myjnie, które określają się mianem ekologicznych, ale one używają odzyskanej wody, która po prostu jest brudna i musi być regularnie wymieniana. Nasz produkt opiera się nanotechnologii - jedynej technice dopuszczalnej przez Boeninga czy Airbusa” - tłumaczy.

Jak to działa?

“No-H2O zawiera ładunek pozytywny, a mikrofibra negatywny. Dzięki temu brud jest usuwany z powierzchni samochodu i wiązany w ściereczce. Efekt jest lepszy niż po jakichkolwiek innych produktach do mycia” - można przeczytać na stronie producenta.

Dzięki aplikacji, w której należy podać lokalizację i rodzaj auta, można zamówić czyszczenie z dojazdem do klienta.