Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Podkarpackie: Tragiczny finał poszukiwań 48-latka

Podkarpackie: Tragiczny finał poszukiwań 48-latka
W trakcie trwających poszukiwań funkcjonariusze zauważyli w rowie melioracyjnym ciało mężczyzny. (Fot. KMP Przemyśl)
Funkcjonariusze odnaleźli wczoraj w rowie melioracyjnym ciało zaginionego mieszkańca powiatu przemyskiego.

O zaginięciu 48-latka zawiadomił jego krewny, który zgłosił się wczoraj do komisariatu w Dubiecku.

W zeszłą sobotę, ok. godz. 19:00, mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił; nie skontaktował się także z rodziną. Z zebranych informacji wynikało, że ostatni raz widziany był wieczorem, w dniu zaginięcia.

Gdy jego nieobecność przedłużała się, rodzina podjęła poszukiwania na własna rękę, a w poniedziałek poinformowała funkcjonariuszy.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiony był widziany po raz ostatni. Mundurowi rozpytywali sąsiadów i potencjalnych świadków. W trakcie trwających poszukiwań funkcjonariusze zauważyli w rowie melioracyjnym zwłoki mężczyzny.

Policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. Wstępne ustalenia nie wskazywały na udział osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do dalszych badań.

Rodzina potwierdziła tożsamość zmarłego. Okazało się, że jest to zaginiony 48-latek.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci mężczyzny.