Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Primark wchodzi do Polski i szuka lokalizacji dla pierwszego sklepu

Primark wchodzi do Polski i szuka lokalizacji dla pierwszego sklepu
Primark zamierza podbić polski rynek odzieżowy. (Fot. Getty Images)
Takiego debiutu nie było od lat. Odzieżowy gigant z Irlandii, znany z niskich cen, negocjuje pierwsze lokalizacje nad Wisłą - można przeczytać w dzisiejszym "Pulsie Biznesu".


Różne portale od lat donosiły, że Primark wchodzi do Polski. Na Facebooku istniał również fanpage "Otwarcie Primark w Polsce". YouTuberki wrzucały z kolei filmy, chwaląc się przywiezionymi do Polski rzeczami i zakupami z Primarka - przypomina dziennik.

Ale za tymi doniesieniami szły kolejne dementi dotyczące planów sieciówki. Teraz jednak faktycznie negocjuje ona po cichu pierwsze lokalizacje nad Wisłą - wynika z informacji "Pulsu Biznesu".

Z doniesień dziennika można się dowiedzieć, że irlandzki gigant chce na początek otworzyć cztery sklepy. Jeden z nich miałby powstać w budowanej przez Echo Investment Galerii Młociny w Warszawie, ale polska spółka odmawia komentarza. Kolejny sklep miałby stanąć w miejscu po jednym z marketów budowlanych w Krakowie.

Sklepy marki Primark należą do największych powierzchniowo sklepów odzieżowych w Europie. Klientów przyciągają niskimi cenami i atrakcyjnymi wyprzedażami. Na Starym Kontynencie irlandzki gigant ma 350 sklepów w 11 krajach, z czego 170 w Wielkiej Brytanii. Firma od jakiegoś czasu jest również obecna w USA.