Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Przerobili hit Depeche Mode. Teraz zna ich cały świat

Nikt z zespołu folkowego ze Szczecina nie spodziewał się, że ich utwór osiągnie taką popularność w sieci. A już na pewno nie tego, że przeróbkę udostępni na swoim profilu sam zespół Depeche Mode.


"Oto moja niespodzianka dla wszystkich!  Jestem członkinią grupy folkowej od ponad 12 lat, a śpiewając i grając na barabanie wyrażam swoją pasję do muzyki.  Myślę, że istnieje związek między muzyką tradycyjną a muzyką DM - obie są różnorodne, energetyczne i nostalgiczne. Dlatego poprosiłam koleżanki, byśmy zabawiły się, nagrywając cover tego utworu. PS: Drodzy Depeche Mode, jeśli potrzebujecie kogoś do chórków, macie nasz numer" - wiadomość o takiej treści otrzymali muzycy z Depeche Mode. 

Utwór przypadł im do gustu, ponieważ podzielili się nim na swoim profilu na Facebooku, a śledzi go ponad 7 milionów ludzi. Nic więc dziwnego, że folklorowa wersje "Enjoy the Silence" błyskawicznie zyskała popularność w sieci.

Przekonaj się sam czy słusznie. Jak wypadła przeróbka?