Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rzeszów: Karma wraca. Akcja studentów na rzecz zwierząt

Rzeszów: Karma wraca. Akcja studentów na rzecz zwierząt
Zbiórka karmy dla zwierząt, a także zabawek i gadżetów potrwa do końca tygodnia. (Fot. Thinkstock)
Karma wraca - pod takim hasłem w Rzeszowie trwa zbiórka żywności, zabawek i gadżetów dla podopiecznych rzeszowskiego schroniska "Kundelek". Akcję zorganizował Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Studenci w tytule akcji, zaczerpniętym z hinduizmu, postawili na grę słów. Zachęcając do udziału w przedsięwzięciu pytają: czy wierzysz, że karma wraca? I jak sami podkreślają, choć akcja trwa od kilku dni cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród studentów.

"Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji. Jestem pewna, że dobro, które daliście od siebie, wróci do was ze zdwojoną siłą" – podkreśla Kinga Bednarz, przewodnicząca Samorządu Studenckiego WSIiZ i jedna z organizatorek akcji.

Zbiórka karmy dla zwierząt, a także zabawek i gadżetów potrwa do końca tygodnia. Później zebrane dary zostaną przekazane czworonogom z rzeszowskiego schroniska "Kundelek”.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na facebookowym profilu akcji "Karma wraca".