Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rzeszów z nagrodami za piękne oświetlenie

Rzeszów z nagrodami za piękne oświetlenie
Na komisji zrobiło wrażenie "Oświetlenie świąteczne miasta w sezonie 2016/2017". (Fot. Tadeusz Poźniak)
Stolica Podkarpacia została doceniona za inwestycje oświetleniowe przez komisję konkursu na "Najlepiej oświetloną gminę i miasto 2017 roku" i "Najlepszą inwestycję oświetleniową 2017 roku".

Miasto otrzymało I nagrodę w kategorii "Oświetlenie dróg i terenów publicznych" za "Rozbudowę ulicy 3 Maja". Doceniono szczególny charakter inwestycji, w której pozostawiono stare słupy oświetleniowe, dokonując tylko ich renowacji i zastępując istniejące oprawy metalohalogenowe oprawami LED-owymi. Uzyskano przy tym bardzo dobry efekt oświetleniowy, zachowując przy tym historyczny wygląd urządzeń oświetleniowych

Kolejną I nagrodę przyznano za "Oświetlenie świąteczne miasta w sezonie 2016/2017". Komisja konkursu była pod wrażeniem oświetlenia LED-owego, które - ze względu na charakter i formę zastosowanych kurtyn świetlnych, jak też duży zasięg inwestycji - nadało miastu w okresie świąteczno-noworocznym niepowtarzalny klimat. 

Rzeszów otrzymał też II nagrodę w kategorii "Oświetlenie terenów rekreacyjnych, parków i małej architektury" za "Oświetlenie promenad nad Wisłokiem od mostu Karpackiego w kierunku Lisiej Góry".

Doceniono "profesjonalizm wykonania tego oświetlenia, dzięki któremu Rzeszów uzyskał teren do uprawiania aktywnych form rekreacji i wypoczynku również w porze wieczorowej i nocnej".