Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Tragedia w Tryńczy. Wzruszające słowa wójta

Tragedia w Tryńczy. Wzruszające słowa wójta
Auto, którym podróżowali młodzi ludzie, wpadło do rzeki. (Fot. facebook.com/strazacki)
Śmierć piątki młodych ludzi z Tryńczy poruszyła całą Polskę. Wójt gminy - w poruszającym liście - podziękował służbom, a także wszystkim, którzy udzielili wsparcia rodzinom ofiar.

Lista osób, do których zostały skierowane podziękowania, jest naprawdę długa. Nie zabrakło na niej komendanta policji, strażaków, służb medycznych i wszystkich, którzy zaangażowali się w poszukiwania. 

"W związku z tragicznym zdarzeniem, jakie miało miejsce na terenie naszej gminy, w imieniu własnym oraz rodzin tragicznie zmarłych składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i profesjonalizm podczas niezwykle trudnej akcji poszukiwawczo-wydobywczej" - czytamy w oświadczeniu wójta.

 "Dziękuję wszystkim, którzy dodawali nam otuchy w tych trudnych dla nas wszystkich dniach" – napisał Jędruch. 

Do tragicznego wypadku doszło 25 grudnia. Trzy nastolatki i ich dwójka znajomych pojechali na przejażdzkę. W pewnym momencie samochód, którym podróżowali, wpadł do rzeki.

Kilka dni później pojazd wyłowiono z wody. W środku było pięć ciał. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoby zmarły w wyniku utopienia.