Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Troye Sivan powraca z nowym singlem!

Troye Sivan wydaje nowy singiel i wideo. Utwór "My My My!" zapowiada nowy album artysty, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę tego roku.

Debiutancki album Troye Sivana "Blue Neighborhood" z 2015 roku sprzedał się w ponad 1,5 miliona egzemplarzy na całym świecie i uzyskał nagrodę Gold w Stanach Zjednoczonych. Suma odsłuchów przekroczyła miliard, a liczba wyświetleń klipów kształtuje się na poziomie 500 milionów.

"New York Times" okrzyknął Troye'a mianem "prototypu przyszłej światowej gwiazdy muzyki pop". Młody australijski artysta pojawił się m.in. na okładkach magazynów "Rolling Stone" czy "V Magazine". Associated Press uznało album "Blue Neighborhood" za #1 w 2015 roku. "TIME" określił Troye'a jednym z najbardziej wpływowych nastolatków.

"My My My!" - to pierwszy singiel z nadchodzącego nowego albumu Troye'a Sivana. Teledysk, został wyreżyserowany przez Granta Singera (Lorde, The Weeknd).