Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Trwają poszukiwania zaginionej adwokat z Rzeszowa

Trwają poszukiwania zaginionej adwokat z Rzeszowa
Wczoraj strażacy na pontonie sprawdzali koryto rzeki. (Fot. Policja Podkarpacka)
Od 2 stycznia policjanci poszukują zaginionej 38-latki. Jedyny ślad to torebka znaleziona nad brzegiem Wisłoka.

Aleksandra Kowalczyk wyszła z domu 1 stycznia 2018 roku. Nie poinformowała rodziny dokąd wychodzi. 38-latka od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi, którzy zgłosili jej zaginięcie.

W poniedziałek około godziny 16:00 przypadkowa kobieta znalazła nad brzegiem Wisłoka damską torebkę. W torebce były dokumenty zaginionej.

W związku z tym kilkunastu policjantów sprawdziło obydwa brzegi Wisłoka i tereny przyległe bezpośrednio do rzeki - od zapory w kierunku Mostu Mazowieckiego.

Z kolei wczoraj, na prośbę funkcjonariuszy, strażacy na pontonie sprawdzali koryto rzeki. Do chwili obecnej policjanci nie odnaleźli zaginionej. 

Aleksandra Kowalczyk ma ok. 170 cm wzrostu, ok. 80 kg wagi, twarz okrągłą, włosy ciemne, długie, lekko falowane, oczy piwne, uszy średnie, nos średni. W dniu zaginięcia ubrana była w płaszcz czarny do kolan i ciemne spodnie.

Policja apeluje do wszystkich osób mających wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej, by osobiście lub telefonicznie kontaktowały się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 3224, lub z dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 997.