Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wielkie przeboje Pitbulla na jednej płycie

"Greatest Hits" to pierwsza kompilacja największych przebojów Pitbulla. Zawiera trzynaście utworów, w tym największe światowe hity rapera, które nadały jego karierze nowy bieg - od "I Know You Want Me (Calle Ocho)", poprzez "Give Me Everything (Feat. Ne-Yo, Afrojack and Nayer)" do "Timber (Feat. Kesha)".

Płytę promuje zupełnie nowy utwór "Jungle" nagrany ze Stereotypes oraz E-40 i Abrahamem Mateo.

Armando Christian Perez, znany, jako Pitbull, przebył drogę od ulic Miami do wielkiego międzynarodowego sukcesu, spełniając swój amerykański sen. Pitbull ma na koncie utwory, które podbiły listy przebojów w ponad 15 krajach, 10 miliardów odtworzeń na YouTube/VEVO, 70 milionów sprzedanych utworów oraz 6 milionów sprzedanych albumów.

Pierwsze kroki w biznesie muzycznym Pitbull stawiał, pojawiając się gościnnie na płycie Kings of Crunk Lil Jona w 2002 roku. W 2004 roku premierę miał jego debiutancki album studyjny, M.I.A.M.I. (skrót od Money Is a Major Issue).

Czwarty album rapera kubańskiego pochodzenia, "Rebelution" z 2009 roku, stanowił przełom w jego karierze. Z tej płyty pochodził pierwszy międzynarodowy hit w dorobku Pitbulla - "I Know You Want Me (Calle Ocho)". Utwór dotarł na szczyt listy European Hot 100, a także uplasował się na 2. miejscu zestawienia Billboard Hot 100.