Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Zdjęcie Beyonce najpopularniejszą fotografią na Instagramie

Zdjęcie Beyonce najpopularniejszą fotografią na Instagramie
Oto najpopularniejsze zdjęcie na Instagramie! (Fot. Instagram/@Beyonce)
Zdjęcie ciężarnej Beyonce okazało się najpopularniejszą fotografią tego roku na Instagramie. Obrazek polubiło ponad 11 mln użytkowników.

W czasach social mediów najlepszą platformą do dzielenia się przemyśleniami, ale również ważnymi chwilami w życiu okazują się media społecznościowe. To narzędzie wykorzystała Beyonce ogłaszając swoją drugą ciążę.

Fotografia piosenkarki w stanie błogosławionym pozującej w bieliźnie i welonie, siedzącej przed kwiatową aranżacją, okazała się największą sensacją i najchętniej lajkowanym zdjęciem na Instagramie w mijającym roku.

Zdjęcie okazało się niemal ikoniczne - ta fotografia doczekała się wielu kopii, jak również malarskiej interpretacji. Choć zdjęcie artystki okazało się najbardziej popularną fotografią, sama piosenkarka znajduje się dopiero na czwartym miejscu w rankingu popularności na Instagramie tuż za Seleną Gomez, Arianą Grande i Cristiano Ronaldo.